04 august 2020

Ajutorul dat acestei familii este realizat in fiecare luna de catre asociatia noastra. De aceasta data si ei ne-au ajutat oferind un camin acestei pisicute. Sa aveti o zi binecuvantata!

30 iunie 2020

Copiii sunt suflete pure si pline de lumina. Ei ne fac mai mult sa zambim, decat noi pe ei.

22 iunie 2020

SA FACI UN BINE ESTE UN GEST CARITATIV APRECIAT DE BUNUL DUMNEZEU, DAR SI DE OAMENII AJUTATI.

11 mai 2020

IN ACEASTA PERIOADA TULBURE OAMENII APELEAZA LA AJUTORUL NOSTRU. NE BUCURAM CA PUTEM FI ALATURI DE APROAPELE NOSTRU.

Despre noi

Societatea Sfântul Vincențiu de Paul reprezintă o comunitate de laici insufletiti de aceeași  slujire a săracilor prin contact direct cu cel aflat in nevoi, prin darul iubirii fata de semeni.… Citește mai mult »Despre noi